Doğa Yürüyüşleri

Geri  Tüm Etkinlikler
Doğa Yürüyüşleri
Etkinlik Detayı
  • Doğa Yürüyüşleri
  • Başlama Tarihi 27.06.2022
  • Başlama Saati 12:30
  • Bitiş Tarihi 30.06.2022
  • Etkinlik Yeri Demokrasi Meydanı

Etkinlik İçeriği

Doğa yürüyüşü kayıtları belediyemiz internet sitesinden, ilgili haftanın içerisinde yapılmaktadır. 3 Temmuz’da yapılacak olan Akgöl parkuru yürüyüşü için kayıtlar; 27 Haziran Pazartesi günü saat 09:00’dan, 30 Haziran Perşembe günü saat 12:30’a kadar belediyemiz internet adresinden yapılabilir. Doğa yürüyüşleri için detaylı bilgi almak isteyenler 241 20 02 no’lu telefonu arayabilirler. Doğa yürüyüşlerinin programı şöyle:

- 29 Mayıs: İl Ormanı
- 05 Haziran: Serdivan
- 12 Haziran: Karagöl Yaylası / Acelle Yaylası
- 19 Haziran: Elmalı Köyü / Aslanlar Göleti
- 26 Haziran: Yanık Vadisi
- 03 Temmuz: Akgöl

Kayıt için tıklayınız

- Katılımcıların; başvuru sayfasındaki ön kayıt formunu doldurduktan sonra e-mail adreslerine gelecek olan “Risklerin Kabulü ve Onay Belgesi”nin bir çıktısını alıp imzalamalarının ardından çıktı ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na (Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri İstiklal mah. Ozan sok. No:27/A Serdivan) asıl kayıt için en geç Perşembe günü saat 17.15’e kadar elden teslim edip, “Doğa Yürüyüşü Katılım Kartı”nı almaları gerekmektedir.

- 6 hafta sürecek olan doğa yürüyüşlerine hiç katılamamış olanlara imkan tanıyabilmek için bir kişi en fazla 1 parkura kayıt yaptırılabilecektir.

- Doğa yürüyüşleri kayıtları 100 kişi ile sınırlıdır. Bu sayıdan sonra kayıt sistemi otomatik olarak kapanır. Cep telefonundan yapılan kayıtlarda sorun oluşabilmektedir.

- Bu yılki parkurlar, vatandaşlarımızın kendi imkanları ile katılabileceği parkurlar olarak belirlenmiş olup, kendi imkanları ile katılan vatandaşlarımıza Büyükşehir Belediyemiz tarafından izcilik hizmeti verilecektir.

- Otobüsler Demokrasi Meydanı’ndan saat 08:30’da kalkacaktır.

- Doğa yürüyüşleri kayıtları ücretsizdir.

- 18 yaşından küçükler doğa yürüyüşlerine katılamazlar.

- Sistemden kayıt yaptıramayan vatandaşlarımız; kendi imkanları ile parkura gelebilir, www.sakarya.bel.tr adresinden erişebilecekleri “Risklerin Kabulü ve Onay Belgesi”ni parkur alanında görevli personele teslim etmeleri halinde doğa yürüyüşlerine katılabilirler.