Burak Başkanlık Koltuğunda

Geri
M. Nuri İlköğretim Okulu öğrencisi Burak Doğan belediye başkanı oldu....
Burak Başkanlık Koltuğunda

Talimatlar verdi

Yerel yönetimlerin çok önemli olduğunu da söyleyen Burak başkan, “Demokrasinin temel direği olan yerel yönetimler ülkenin kalkınmasında önemli yer tutar. Yerel yönetimlerin başarısı da halkın güvenine ve desteğine bağlıdır. Amacı halkın huzur ve mutluluğu olan, onlar için çalışan tüm yerel yöneticilere ve yerel yönetim çalışanlarına bu kutsal görevlerinde başarılar diliyorum. Sakarya’ya gelecek olursak, Sakarya gerçekten ülkemizin en önemli şehirlerinden. İlimiz her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Elbette ilimizin eksiklikleri var. Öncelikle okullarımızın eksikliklerini gidermek zorundayız. Yeşil alanlarımızı daha da artırmak zorundayız. Çocuklara yönelik oyun alanlarını artırmak zorundayız. Başkaca sorunlarımız da var. Bunların hepsini tespit ettik. Bütün sorunları çözeceğiz” diye konuştu.

Burak Doğan daha sonra yardımcılarını çağırarak talimatlar verdi. Başkan Burak Doğan, daha sonra kendi okulu ile ilgili de isteklerde bulundu.

 

Çocuklarımız umudumuz

Burak Doğan’ın nezdinde bütün çocukların 23 Nisan’ını kutlayan Zeki Toçoğlu ise, “Bütün çocuklarımızın bu önemli gününü kutluyorum. Bu güzel günü çocuklarımıza armağan eden Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını da rahmetle ve minnetle anıyoruz. Ülkemiz Buraklardan çok şey bekliyor. İnşallah onlarda çok okuyacaklar ve çok çalışacaklar. Ülkemizi, Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesini çıkartacaklar. Tekrar bütün çocuklarımızın bu güzel gününü kutluyorum” diye konuştu. Zeki Toçoğlu, ziyaretin sonunda Burak Doğan ve Mehmet Nuri İlköğretim Okulu Yöneticilerine çeşitli hediyeler verdi.